KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,060,989
Ethereum
110,649
BNB
13,132
XRP
20.69
XRP Fiyat Analizi: 4 Mayıs 2021

XRP Fiyat Analizi: 4 Mayıs 2021

XRP fiyatı, 1,42 dolarlık temel destek seviyesine geri döndü. Son çöküş nedeniyle, ağ karı ve MVRV gibi zincir içi göstergeler sıfırlandı. Talep bölgesinden 1,33 $ ‘dan 1,40 $’ a sıçrama,% 40’lık bir boğa piyasası toparlanmasını tetikleyebilir.

XRP fiyatı, boğa piyasasında bir toparlanma umudunu gösteriyor ve yeni bir yıllık zirve oluşturabilir. Bu hareket, Ripple’ın temel destek engellerini test etmesinden sonra yapıldı.

 

XRP Fiyat Analizi: 4 Mayıs 2021

XRP Fiyat Analizi: 4 Mayıs 2021

Teknik Göstergeler Yukarı Yönü İşaret Ediyor

XRP’nin fiyatı, 1.42 $ ‘lık bir fiyatla baş ve omuz stilinin boyun çizgisini test etmek için önceki 4 saatlik mum çubuğunda yaklaşık% 10 düştü. Bu düzenek, merkez eğimi “kafa” ve diğer iki derinliği “omuz” olarak adlandırılan üç düşük titreşimi içerir.

Bu zirvelerin salınım yüksekliği, boyun çizgisi adı verilen 1,42 dolarlık bir yatay direnç oluşturmak için trend çizgileri kullanılarak birleştirilebilir.

1.42 doların üzerindeki belirleyici kapanış fiyatının, boyun çizgisi ile başın alt kısmı arasındaki mesafe olan% 35 artacağı tahmin ediliyor. Bu önlemi yatay dirence eklemek, 1,98 dolarlık bir hedef fiyatla sonuçlanır.

30 Nisan’da modelden çıktıktan sonra, token % 19 arttı ancak 1,65 $ civarında reddedildi ve XRP fiyatının% 15 düşerek 1,42 $ ‘a düşmesine neden oldu ve şu anda işlem görüyor. Alıcılar birleşirse, XRP fiyatı, arz engelini 1,65 dolara düşürdükten sonra% 40 artarak 1,98 dolara çıkabilir. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Tüm günlük işlemlerin toplam getirisini hesaplayabilen Ripple’ın “Net Kar ve Zarar (NPL) göstergesi” desteklenir. Bu nedenle, bu metrikteki artış, yerel zirvenin olasılığı ile tutarlıdır. Anahtar endeks 1 Mayıs’ta yükseldi ve 1.65 $ ‘lık bir ilk reddi temsil etti. O zamandan beri, 3 Mayıs’ta takipteki kredilerde ani bir artış yaşandı, bu da birçok adresin kar sağladığını ve yatırımcıların kar elde etme olasılığını artırdığını gösterdi. Yazma sırasında gösterge sıfırlandı ve daha fazla yükselişe yol açtı. XRP güncel fiyatı için buraya tıklayınız.

Aynısı Santiment’in geçen ay XRP satın alan adreslerin ağ karını ve kaybını izleyen 30 günlük MVRV modelinde de oldu. % 0,238’lik bir yerel zirveye ulaştıktan sonra, bu gösterge sıfırlanarak bir artışın meydana gelmek üzere olabileceğini gösterir. Modelden bağımsız olarak, düşüş momentumu 1,31 doları aşarsa, XRP fiyatını çevreleyen iyimser senaryo etkisiz olacaktır. Bu durumda Ripple, bir sonraki 1,16 dolarlık destek seviyesini test etmek için% 11 düşebilir.

Kripto para haberleri, analizleri için buraya tıklayınız.

Leave a Reply