KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
714,951
Ethereum
43,506
BNB
5,764.6
XRP
13.72
Uzman analiz Bitcoin için izlenecek seviyeleri sıraladı!

Uzman analiz Bitcoin için izlenecek seviyeleri sıraladı!

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) piyasa değerine göre dünyanın en büyük dijital varlığı olarak 40.000 dolar kazanma çabalarında odaklanması gereken kilit seviyeleri özetledi. Uzman analiz Bitcoin için izlenecek seviyeleri sıraladı!

 

Uzman analiz Bitcoin için izlenecek seviyeleri sıraladı!

 

Aşağı yönlü riski dikkate almıyorsanız ve düşüş senaryoları ortaya koymanın kötü bir şey olmadığını düşünüyorsanız, kendinize bir iyilik yaptığınızı düşünmüyorum. Düşüş senaryolarını düşünmelisiniz. Düşüş senaryolarını düşünmek, çoğu zaman düşüş senaryolarından yararlanmanıza yardımcı olur.

 

Uzman analiz Bitcoin için izlenecek seviyeleri sıraladı!

 

Cowen, keskin bir düşüşe hazırlanmanın ana giriş noktalarından yararlanmak anlamına gelebileceğini söyledi. Yakından takip eden analistler, yaklaşık 28.253 $ olan yazım sırasında 50 haftalık hareketli ortalamadan başlayarak Bitcoin’in dikkat etmesi gereken bazı önemli seviyelere dikkat çekti. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

 

Bitcoin güncel fiyatını görmek için buraya tıklayınız.

 

Cowen, mevcut fiyatın 18.500 doların altına düşmeyeceğini belirtti. Bu nedenle, özellikle giriş seviyesi için 12.000 $ ve 13.000 $ seviyelerinin görünmeyeceğini belirtti. Cowen’e göre, 20.000 $ seviyesi konsolidasyon aşaması için son derece önemlidir. Cowen, bu aşamadan sonra önemli bir büyüme olacağını vurguladı.

Cowen’ın buradaki vurgularının önemli olduğunu belirtmek gerekiyor. Düşüşlere dikkat etmek ve bu seviyelerden giriş yapmanın traderlar için son derece önemli olduğu belirtilmeli. Bitcoin (BTC) fiyatını ve teknik analizleri buradan görebilirsiniz.

 

Leave a Reply