KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
1,119,368
Ethereum
60,733
BNB
6,603.2
XRP
17.74
Elon Musk paylaştı Bitcoin yükseldi

Milyarder Bitcoin madencilik konseyinin kurulacağını duyurdu

MicroStrategy CEO’sunun evin sahibi olduğu bir toplantıda Bitcoin madencileri ve Elon Musk, Bitcoin madencilerini ve mevcut ve planlanan yenilenebilir enerji sorunlarını tartışmak için bir araya geldi. Milyarder Bitcoin madencilik konseyinin kurulacağını duyurdu

Musk, Twitter’da yaptığı açıklamada, Bitcoin madencilerinin yenilenebilir enerji kullanımıyla ilgili anlaşmasının “umut verici” olduğunu söyledi. “Kuzey Amerikalı Bitcoin madencileriyle konuştum. Mevcut ve planlanan yenilenebilir enerji kullanımını serbest bırakma sözü verdiler.”

Milyarder Bitcoin madencilik konseyinin kurulacağını duyurdu

Milyarder Bitcoin madencilik konseyinin kurulacağını duyurdu

Madenciler, Elektrik kullanımında şeffaflığı artırmak ve küresel ölçekte sürdürülebilir kalkınma planlarını teşvik etmek için bir Bitcoin madencilik komitesi kurmak. ” Musk’ın Kuzey Amerikalı Bitcoin madencileriyle yaptığı görüşme, kripto para birimleri için güçlü bir talep getirdi.

Bitcoin’in fiyatı 39.000 $ için 966.68 $ ‘a yükseldi ve Ethereum fiyatı 2.000 $ için 754.95 $’ a yükseldi.

Şu sıralarda Bitcoin fiyatı 24 saat öncesine nazaran yüzde 7,92 artışla 38 bin 156,61 ve Ethereum fiyatı yüzde 18,74 yükselişle 2 bin 573,98 dolardan süreç görüyor.  Bitcoin güncel fiyatını görmek için buraya tıklayınız. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

 

Kripto para analizleri için buraya tıklayınız.

 

Leave a Reply