KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
717,129
Ethereum
43,563
BNB
5,788.3
XRP
13.76

Ünlü analist: Bitcoin’in (BTC) yeni zirveler oluşturacak!

Popüler kripto para analisti Capo, Bitcoin’in (BTC) 35.000 dolar seviyesinde yer alırken yeni bir ralliye hazırlandığını söylüyor. Ünlü analist: Bitcoin’in (BTC) yeni zirveler oluşturacak!

 

Ünlü analist: Bitcoin'in (BTC) yeni zirveler oluşturacak!

Ünlü analist: Bitcoin’in (BTC) yeni zirveler oluşturacak!

 

Popüler kripto para analisti Capo, Bitcoin’in (BTC) 35.000 dolar seviyesinde yer alması nedeniyle yeni bir ralliye hazırlandığını belirtti. 127.000 Twitter takipçisine yaptığı açıklamada Capo, son fiyat dalgalanmalarına rağmen önde gelen kripto para biriminin neden hala yükselmeye devam ettiğini anlattı.

Analist, ünlü Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksinin, korkunun kripto pazarını ele geçirdiğini gösterdiğine dikkat çekti. Capo’nun belirttiği gibi, endeksin yaratıcısı, bunun tüccar hakimiyetinin bir işareti ve olası bir geri dönüş olduğunu belirtti. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?
Piyasa duyarlılığı düşüşte. Tek gördüğüm, daha düşük fiyatlar talep eden, boğa piyasasının bittiğini, üç yıllık bir ayı piyasasına girdiğimizi söyleyen insanlar… Bu Korku ve Açgözlülük Endeksi’nde açıkça görülüyor.
Ünlü analist: Bitcoin'in (BTC) yeni zirveler oluşturacak!
Capo ayrıca, Mayıs ayı sonlarında 30.000 dolara düştüğü dönemde Bitcoin finansman oranının keskin bir şekilde düştüğünü ve düşük kaldığını vurgulayarak, keskin ve ani düşüşün bir teslim olayı olduğunu belirtti. Capo, bu nedenle Bitcoin ifşa edenlerin iyi bir konumda olmayabileceğini söyledi.
Fonlama oranları, kapitülasyon olayını doğruladı ve son düşüşten sonra çok olumsuza döndü. Bu uzun pozisyonların harap olduğun anlamına gelir. Uzun süre bu şekilde kaldıklarında, kısa pozisyonların sıkıştığı ve bir birikim aşamasının muhtemel olduğu anlamına gelir.
Analist ayrıca böyle bir ortamda Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesini iyi koruduğuna dikkat çekti. Capo nihayet Bitcoin’in son düşüşünü, varlığın yeni bir ATH seviyesi belirlemeden önce birikim bölgesine yalnızca kısa bir süre girdiği Aralık 2020 ile karşılaştırdı. Analistler, iki dönemin benzer olduğuna inanıyor.

Leave a Reply