KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
714,948
Ethereum
43,207
BNB
5,717.4
XRP
13.68
Tarihi Bitcoin analizi döndü! İşte Bitcoin için olacaklar

Tarihi Bitcoin analizi döndü! İşte Bitcoin için olacaklar

Ünlü analiste göre, Bitcoin satın alma sinyali neredeyse geri döndü.Bitcoin fiyatı, yaklaşık 28.888 dolar ve yıllık en düşük seviyelerden iyi bir toparlanma kaydetti, ancak yine de tüm zamanların en yüksek seviyelerini yakalamasına epey var. Aracın yaratıcısı , kripto uzmanı ve Capriole Investments’ın kurucusu Charles Edwards’a göre, bir satın alma sinyali birkaç gün sonra tetiklenebilir. Bu satın alma sinyali sadece önemli olmakla kalmıyor, aynı zamanda Bitcoin’in en kârlısı olma ününe de sahip.

 

Uzman, Bitcoin alım sinyalinin yakında olduğunu söylüyor

 

Son birkaç ay içinde, Bitcoin rekor seviyedeki en büyük boğa piyasası çöküşlerinden birini yaşadı. Öyle ki, piyasanın bir ayı piyasasının başlayıp başlamadığını sorgulamasına yetecek kadar. Dramatik çöküş, kısmen Çin’den madencilerin göçü ve ilgili enerji FUD’dan kaynaklandı. Bitcoin hash ratenin de düşmesine neden oldu ve bu da hash şeritlerinin kapitülasyona geri dönmesine neden oldu. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Aracın yaratıcısı Capriole Investments’tan Charles Edwards’a göre, önümüzdeki hafta bir satın alma sinyali gelmeli. Ama bu tam olarak ne anlama geliyor? Teknik analizde bolca satın alma sinyalleri var. Bu, düşüş trendi sırasında bir TD9 olduğunda, orta Bollinger Bandı boyunca belirleyici bir kapanış olduğunda veya MACD’nin bir geçişinde meydana gelebilir.

 

Tarihi Bitcoin analizi döndü! İşte Bitcoin için olacaklar

En karlı satın alma sinyali geri döndü

 

Bununla birlikte, Hash Ribbons satın alma sinyali, Bitcoin’de şimdiye kadarki en fazla kârla bilinen satın alma sinyalidir. Her döngünün son sinyali özellikle güçlüdür ve geçmişte %5.000 ve %3.000’e varan yatırım getirisine ulaşır. İki final sinyalinden ilki BTC‘yi 20 dolardan 1.200 dolara çıkardı ve ikincisi kripto para birimini kripto para başına 500 dolardan 20.000 dolara gönderdi.

Bundan sonra ne olacak, tüm dünya dikkat kesilmişken daha da dramatik olabilir. Azalan getiriler yasası mevcut gibi görünüyor ve diğer herhangi bir döngüde olduğundan daha fazla kapitülasyon aşaması ve satın alma sinyali var. Bu faktörler nihai sonuçları değiştirebilir, ancak aracın kendisinin bir başarı geçmişi var. Hash Ribbons, Bitcoin zorluğuna ve hashrate’e dayalı hareketli bir ortalamadır. Madencilerin ne zaman vazgeçtiklerini ve kripto paralarını satmaya başladıklarını göstermesi gerekiyor. Edwards’ın dediği gibi gelecek hafta gelirse, kriptoda başka bir yükseliş eğiliminin başlangıcı olabilir ve döngü sona ermeden önceki sonuncusu olabilir.

 

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Leave a Reply