KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,104,025
Ethereum
112,682
BNB
13,240
XRP
20.83
Son dakika! Apple Bitcoin(BTC) mi satın aldı?

Son dakika! Apple Bitcoin(BTC) mi satın aldı?

Kripto para sektörü, boğa piyasasına Tesla’dan gelen Bitcoin (BTC) haberi ile girmiş veya bunu hızlandırmış olabilir. Bitcoin fiyatının 33.000 dolar seviyesinden işlem gördüğü anlarda Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık BTC alımı yaptığı haberi kesinlikle kripto para sektörüne hız kazandırmıştı. Şimdi ise başka bir devin daha kripto para alımı yaptığı iddia edilmekte.

 

Son dakika! Apple Bitcoin(BTC) mi satın aldı?
Son dakika! Apple Bitcoin(BTC) mi satın aldı?

 

Apple, 2,5 milyar dolarlık Bitcoin mi aldı?

Kripto. Twitter’da son günlerde en çok konuşulan konulardan birisi, Apple’ın Bitcoin alımı yapmış olması. Apple’ın ilk başta 2,5 milyar dolarlık BTC aldığı haberi ortaya çıktı ve bu tweet şu an için neredeyse her yerde paylaşılmakta. Galaxy Trading de bu konuda tweet atan kullanıcılardan birisiydi ve miktarın 2 milyar doladan fazla olduğunu vurguladı.

ChainLeak CEO’su Joshuwa Roomsburg ise konu hakkında yaptığı açıklamada bunun 2,5 milyar dolar olduğunu ifade etmişti. Roomsburg, bu söylentinin doğru çıkması durumunda ise Apple için bir iPhone alacağını ifade etti.

Apple ise daha önce kripto para sektörüne pek de ılımlı yaklaşmadığını göstermiş ve kanıtlamıştı. Buna rağmen Apple’ın kısa süre önce yayınladığı bir iş ilanında “alternatif ödeme yöntemlerine ve kripto paralara” ilgisi olan bir yönetici aradığı da biliniyor.

Apple’ın söz konusu iş ilanında kripto paralar, dijital cüzdanlar ve ödeme sistemBitleri hakkında bilgili iş geliştirme uzmanı araması kesinlikle firmanın bu sektöre ilgi duyduğunu göstermekte. Buna rağmen henüz 2,5 milyar dolarlık alıma dair bir açıklama paylaşılmadı. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

 

Bitcoin güncel fiyatı için buraya tıklayınız.

 

Son dakika! Apple Bitcoin(BTC) mi satın aldı?

 

 

HABERLER SAYFASINA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Son dakika! Apple Bitcoin(BTC) mi satın aldı? – Bitcoin haberleri – Bitcoin son dakika

Leave a Reply