KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,090,664
Ethereum
112,272
BNB
13,233
XRP
20.87

SOLANO’DA KESİNTİNİN NEDENİ, NELER OLDU?

SOLANO’DA KESİNTİNİN NEDENİ, NELER OLDU?

Solana, büyük işleri DEX kurban hizmetini hizmet reddi nedeni ileyı temaslandırıyor.

Solana Vakfı, IDO’daki göndermelerinsini Gradium’daki 400.000 adet spam göndererek Raydium’daki Protokolü önereceğini söylüyor. Solana, geçen haftaydı, 17 Eylül’deki ilk DEX’e (IDO) için bir hizmet reddina bağları.

21 Eylül günü bir blog gönderisinde, Solana Vakfı , Grape, IDO’sunu Solana temel merkezi olmayan borsa (DEX) Raydium’da geçen Salı saat 12:00 UTC’de başlatılırken, botağa spam’i belli. Botlama faaliyeti nedeni ile bağlantısı 400.000 yükleme kapasitesinde olması sistemi kastı.

SOL, “iletici sürücülerinin ve yakın çevredeki blokların seyirsiz olduğunu ancak” ağa otomatik kaçış yolu sistemi kurması ile olduğunu belirtti. Bu durum düşünceli olarak tasarımcıdır. Solano’nun tasarlanması bu saldırıdan yararlananlardan yararlanma var. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Saldırılar, Solana ağlarının doğrulayıcılarının bittiği zaman kısa bir süre sorun oldu. Sonuç olarak ağ olarak, 14 Eylül ve 15 Eylül hakkında, 17 saat çevrimdışı kaldı.

Kurtarma, Solana mühendisleri ve 1.000’den fazla doğrulayıcı iş birliğiyle yönetildi ancak, aktif staker’lerinin %80’inden yardımcı olduktan sonra bir hard fork meselesine geçildi. “Bu, yalnızca bir yama oluşturmak için değil, aynı zamanda ağın %80’inin düşünce bir varmasını sağlamak için toplumca hedeflenen bir çabaydı.”

Vakıf, Solana oyununda 18 saat içinde ağın yamalandığını ancak, yükselttiğin ve tam olarak geri dönüştürüyorsun tahmin ediyorsun.

Solana (SOL) Nedir?

Kripto benimsemeyi engelini yıkmak mı? 

(SOL) fiyatı 9 Eylül’de tüm zamanların en yüksek olan 213’ı yayınlamasından bu yana denemeler$. O için, SOL yazının yazıldığı sırada 129$’a atılan 39 geri çekimleri yapılıyor. Geri çekilme, 31 Temmuz’da 32 $’dan bu yana cion %565 gelen arttı. 

Bu gelişmenin hemen ardından Solana’nın fiyatına düştüm. Yazım itibari ile Solana (SOL), 163,17 dolar gibi görünüyor.

SOL ve Arbitrum Çevrim Dışı Oldu Ancak, Ethereum Saldırılarından Etkilenmedi!

Ethereum saldırıya uğramış. Başarılı Marius Van Wijden, isabet Ethereum’a saldırdığını. Nethermind düğümlerinin geçersiz bir zincire başarılı olduğunu söyledi.

Bu hızlı ağ adreslerinden alanlarla, düğümler o beri doğru zincire satın alınabilir.

 

Related Posts

Leave a Reply