KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
714,254
Ethereum
43,391
BNB
5,767.5
XRP
13.70
Günün Bitcoin Yorumu:1 Haziran BTC Analizi

KRİPTO PİYASASINDA NELER OLUYOR?

KRİPTO PİYASASINDA NELER OLUYOR?

CryptoPunks yaratıcıları, bir haftada 305 milyon dolarlık satışları en iyi Hollywood ajanlarıyla imzaladı.

Son derece popüler NFT projesi CryptoPunks’ın arkasındaki ekip olan Larva Labs, Hollywood ajanları United Talent Agency (UTA) ile bir anlaşma imzaladı.

Hollywood Reporter’ın 31 Ağustos tarihli makalesine göre UTA, TV, film, video oyunları, lisanslama ve yayıncılık alanlarındaki fikri mülkiyet (IP) anlaşmaları için Larva Labs’ı temsil edecek. Larva Labs’ın diğer iki NFT projesi olan Meebits ve Autoglyphs de UTA tarafından temsil edilecek.

Poligon (MATIC): Fiyat, Güncellemeler, Son Gelişmeler, Topluluk, Gelecek Etkinlikler.

  • Polygon , bu yılın başlarında ilgi odağı olduktan sonra piyasaları ensesinden aldı.
  • Varlık , Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,68 dolara ulaştıktan sonra en büyük 20 kripto para arasına sağlam bir şekilde oturdu .
  • Topluluğun heyecanına göre, ağ, Bor Yükseltmesi gibi teknik iyileştirmeler arasında NFT’leri araştırıyor .
  • Topluluk aktif, August Adrenaline gibi etkinlikler planlanıyor ve sosyal medya platformlarında tartışmalar yapılıyor.

Polygon’un yükselişi, hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için heyecan verici işlevler sunduğu için 2021’deki kripto para birimi topluluğu için ortaya çıktı. Lansmanından bu yana topluluk, teknolojik yükseltmeler ve ekibin oluşturduğu mükemmel ortaklıklar sayesinde çığ gibi büyüdü.

Polygon stüdyolarının lansmanı ile NFT’leri keşfetme kararı, toplulukta heyecan dalgaları gönderdi. Aynı zamanda, bir Ethereum ölçeklendirme çözümünün ortaya çıkması, topluluk için parlak bir geleceğin habercisidir.

Poligon, Ethereum’un Blockchain İnterneti olarak tanımlanmıştır ve haklı olarak, çünkü özünde protokol, Ethereum uyumlu blok zinciri ağlarını birbirine bağlayan bir çerçeve sağlar.

Merkezi olmayan uygulamaların 30 dakika içinde ölçeklenmesini kolaylaştırarak Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorununa bir yanıt sağlar. Ethereum’un altyapısından yararlanan Polygon güvenlidir, kurumsal düzeyde birlikte çalışabilirlik, modülerlik sunar ve geliştiriciler için sorunsuz bir süreç sağlar.

Son Gelişmeler ve Gelecekteki Olaylar

Polygon kısa süre önce Temmuz ayında NFT’lerin benimsenmesini kolaylaştırmak için Polygon Studios’u başlattı.

Hareket, blockchain oyun alemlerine bir baskındır ve NFT’ler sıralandığında, Polygon daha fazla ortaklık için kutup konumundadır. Örneğin, Ethernity’nin The Magician Messi NFT’si Polygon tarafından desteklenirken, yükselen bir NFT sosyal ağı olan Showtime, Polygon Studios’a gidiyor.

Veri gizliliği için tasarlanmış bir protokol olan HOPR, önceki test ağı tarafından elde edilen mükemmel sonuçların ardından ikinci teşvikli test ağını çalıştırmaya başladı.

HOPR’ın kurucusu Sebastian Burgel’e göre, “Polygon, son HOPR test ağından, özellikle de Polygon Hermez’in yakın zamanda entegrasyonundan bu yana güçlenerek güçlendi”. Ek olarak, yakın tarihli bir tartışmada, Polygon’un kurucu ortağı, ağ için potansiyel bir büyüme atağına işaret eden bir Ethereum ölçeklendirme çözümünün devam ettiğini ortaya koydu.

Luna Crush’tan alınan verilere göre, Polygon 12 aydan kısa bir sürede 2.613.060 sosyal söz ve 4.288.521.464 sosyal etkileşim elde etti.

Related Posts

Leave a Reply