KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
717,592
Ethereum
43,588
BNB
5,785.2
XRP
13.77

BUGÜN KRİPTO PİYASASINDA NELER OLUYOR?

BUGÜN KRİPTO PİYASASINDA NELER OLUYOR?

NFT ekiplerini 1 930 milyon dolar topladı! NFT’ye olan ilgi gidiyor.

250 Milyon yatırımın ardından spor, eğlence, müzikte başarılarını ve başarılarını kazandık. Cointelegraph tarafından dünya çapında duyurulacağı sırada, Fransız NFT futbol kart oyunu geliştiricisi Sorare , Japon fintech devi Softbank önendeki B Serisi fonlamada 680 milyon dolar topladı.

İki firma için fon 930 milyon doları olduğu söyleniyor. Bu yolun başında, Google’ın blok zincirinde NFT ve internet 3.0 geliştirmeyi desteklemek için Dapper ile ortaklıok kurmuş olduğu haberi.

Bu yolun başında, Google’ın blok zincirinde NFT ve internet 3.0 geliştirmeyi desteklemek için Dapper ile ortaklıok kurmuş olduğu haberi. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Satışlar, üç ay önce bizi yetiştirmeden Mart 15,34 milyon dolar zirveye ulaştı. Bununla birlikte, kullanımlar Temmuz ve Ağustos ayı için 8,8 000 dolar ve 14,8 000 000 dolar ile bitmeyende.

Solana DEX, Three Arrows Capital, Coinbase Ventures’tan 18 milyonluk A Serisi topladı.

Solana DEX, Three Arrows Capital, Coinbase Ventures'tan 18 milyonluk A Serisi topladı

Solana ekosistem planı Orca, kripto ekosistemi en büyük girişim fonlarından bir şekilde yetiştirilen 18 milyon dolarlık bir A serisi fonu olduğunu söyledi. Bu yüksek kapasiteli SOL hizmete sahip olacağı düşünülen mandırayı teslim etmemize yöneliktir.

Şirket dün  yaptığı açıklamada, merkezi olmayan bir borsa olarak faaliyet gösteren Orca’nın fonları Solana için otomatik piyasa yapıcı çözümlerini geliştirmeye devam etmek için kullanacağını duyurmuştu.

Şu anda işlem hacmine göre en iyi DEX’ler Uniswap, PancapeSwap ve SushiSwap’tır. Coingecko’ya göre , tüm DEX’lerdeki günlük hacim Salı günü 5.5 milyar dolara ulaşmış.

The Wall Street Journal tarafından bildirildiği üzere, ABD menkul kıymetler düzenleyicisi, şirketin pazarlama ve yatırımcı hizmetleri hakkında daha fazla bilgi istiyor.

Bitcoin fiyatı 40 bin doların altına düştüğü ve ardından sıçradı!!

Bitcoin 40 bin doların dilinden dolayı fiyatına sıçradığı için 'aşırı korku'

Bitcoin ( BTC ) fiyatı altı hafta içinde ilk kez 40.000 doların altına düştü.

Çocuklarda analistler, 40.000’de olacakların devam etmesi durumunda Bitcoin’ başlayacakken, diğerleri yakın bir ayı gidişatı düşünüyor.

birlikte geri çekilme, Bitcoin’in 20 Temmuz’da 29.300 örnekten bu yana %80’den fazla. Eylül en yüksek seviyelerden sonra geldi. Bitcoin o beri 42.000 doların üzerinde biraz toplanmış gibi görünüyor.

Lark Davis, hem 2013 hem de 2017’nin oğlu, eski boğa işleriyle ilgiliyle %300’den fazla ralli gördüğünü. ABD’de bir Bitcoin borsa fonunun nasıl onaylanabileceğine süt spekülasyonlar yaptı. fiyatları tekrar uçurabileceğini dile getirdi.

 

Related Posts

Leave a Reply