KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
1,119,858
Ethereum
60,786
BNB
6,607.5
XRP
17.74

Günün En İyi Kripto Para Fiyatları

Cuma günü başlıca kripito para birimleri yüksek işlem gördü. En büyük kazananlar Cardano ve XRP olurken, Bitcoin zayıf hisse senedi piyasasında yükselişteydi.

Bir çok kişinin görüşüne göre kripto para birimlerini altına benzer bir tabloda görüyor.

Buda faiz oranlarının yükselmesi veya bir süre ekonomik yavaşlama yaşanabileceği korkusu olduğundan faiz satın alınması ile sonuçlanabiliyor. FOMC raporları, ABD merkez bankası tarafından yayınlandı ve beklediğimizden daha çok bir daralma yaşanması olabilir. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

24 saatte piyasalarda bir geri dönüş söz konusu. Düşüşte olması ön görülen kripto paraların çoğu toparlandı. Piyasanın büyük oranla hareketliliğini belirleyen Bitcoin ve Ether de direnç seviyelerinde ani bir yükseliş oldu. Kriptı para piyasasında hafta sonunun ilginç olmasını beklediğini söyleyen Edul Patel CEO ve kurucu ortağı olan Mudrex düşüncelerini aktardı.

Bu hafta Bitcoin çok hareketli değildi çoğu son bir gün içerisinde %4’lük kazanç sağladı, en değerli kripto para birimi 47.000$ civarında işlem görmekte.

 

Cardano ve Solana gibi kripto paraların iyi sonuçlar verebildiğini gördük.

Sharan Nair ( CoinSwitch Kuber Baş İşletme Sorumlusu)  “ Piyasa  yakın da sıkı bir karşılaşma yaşayacak ve bu karşılaşmadan keyifli olacağını umuyoruz.” dedi sonrasında, Son 7 günde %70’e yakın yükselişte olan altcion olduğunu belirtti.

Cardano (ADA)  merkezi kendisinde olmayan uygulamaları ve akıllı sözleşmelerinin modülerlik ile geliştirilmesine olanak tanıyan POS blok zinciri platformu, ağın işleyişine bir yönetim aracı olarak katılabilmelerini sağlamak için tasarlandı bu ağ POS blok zincirinin başarıyla uygulayan en büyüklerinden biridir. 2020’de protokol, DApp entegrasyonlarını daha iyi ölçeklendirmek ve merkezi olmayan uygulamaların entegre olabilmesine izin vermek için “ Shelley” güncellemesinden geçti. ADA’nın büyümesi güncelleşmeden sonra etkileyici oranlar da görülmekte. Piyasa değeri 67.3 milyar doalr.

ADA, 1.009 dolardan İkili dip formasyonu görülüyor W formasyonu oldu ve 1.50$’da tamamladı ve iyi hacimlerde bir kırılma oluşturdu ve varlık günlük grafikte daha da yükselerek bir dip formasyonu oluşturarak neredeyse %141 arttı 2.46$ yükselen keskin bir karşılaşma yaşandı. Şuanda varlıklarında en yüksek seviyede işlem görmekte ve dirençle karşılaşabilir, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.49$’ın üzerinde devam eder yada kapanış durumunda başka bir karşılaşma daha görebilmemiz mümkün. 

 

Bitcoin fiyatında izlenmesi gereken 5 şey! – Bitcoin fiyatı – Bitcoin fiyatını etkileyen

Daha fazla haber ve analiz için buraya tıklayınız.

 

Related Posts

Leave a Reply