KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
1,119,054
Ethereum
60,758
BNB
6,607.9
XRP
17.75
Bitcoin tekrardan 40 bin doları aştı! Yükselmeye devam eder mi?

Günün Bitcoin Yorumu: Kripto paralarda son durum

Bitcoin ve diğer kripto paralar Haziran ayına girerken iyi başlangıç yapmasına rağmen bu aralar daha yavaş ilerliyor. Günün Bitcoin Yorumu: Kripto paralarda son durum

 

Günün Bitcoin Yorumu: Kripto paralarda son durum

Günün Bitcoin Yorumu: Kripto paralarda son durum

Önde gelen kripto para birimleri Bitcoin ve altcoinlerin düne göre daha istikrarlı bir trend izlediği ve Haziran ayının iyi başladığı görülüyor. Coinbase Pro’nun listelenmesinden sonra dün yaşanan yükseliş grafiğinin ardından kripto para birimlerinin genel düşüşüne ek olarak Dogecoin’in (DOGE) de yükseldiğini belirtmekte fayda var.

 

Günün Bitcoin Yorumu: Kripto paralarda son durum

 

Dün 37.900 ABD Dolarına yükselen Bitcoin (BTC) fiyatı, önemli bir seviye olarak kabul edilen 38.000 ABD Dolarını aşamadı ve bugün 36.000 ABD Doları ile 37.500 ABD Doları arasında hareket ediyor. Analistlere göre, Bitcoin’in yükseliş eğilimini belirlemek için önemli olan 38.000 dolar seviyesinin aşılması gerekiyor. Bundan sonra ilk önemli seviyenin psikolojik direnç olarak görülen 40.000 dolar olacağına inanılıyor. Şu anda analistler, 35.000 dolarlık destek seviyesinin kırılmasının daha da büyük düşüşleri tetikleyebileceğini söyledi. Hatta bazı analistler bir ölüm haçı olabileceğini ve fiyatın 18.000 dolara düşebileceğini bile söylediler. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

 

Bitcoin güncel fiyatı için buraya tıklayınız.

 

Dogecoin Fiyat Performansı

Dogecoin aslında piyasadaki düşüşe ayak uydurdu ve düzeltme döneminde 0,73 ABD Dolarının oldukça altında rekor bir seviyeye düştü ve 0,21 ABD Dolarına düştü. Ancak dün açıklanan Coinbase Pro listesi, DOGE fiyatının yükselmesine neden oldu ve Dogecoin %10’dan fazla arttı. Analistler, yukarı yönlü momentum bundan sonra da devam ederse, ilk direncin 0,39 dolar olabileceğine inanıyor. Bu seviyenin aşılması, önce 0,45 USD’yi ve ardından 0,50 USD’yi test edebilir. Aşağı yönlü kırılmada, en önemli seviye 0,32 dolar ve ardından 0,28 dolar olarak kabul ediliyor.

 

Dogecoin güncel fiyatı için buraya tıklayınız.

 

Cardano ve Ethereum

 

2021’de Cardano (ADA) ve Ethereum’un (ETH) gelişmesi fiyatlar üzerinde olumlu bir etki yarattı. Ancak bu iki kripto para da piyasanın düzeltmesine ayak uydurdu ve ciddi bir düzeltme yaşandı. Analistlere göre, ADA şu anda sürekli yükseliyor ve yeşil mumlar sürekli görünüyor. Yukarı ivme devam ederse, analistler ADA’nın ilk hedefinin 2,4 dolar olduğunu söylüyor. Ayrıca 1,75$ aralığı şu anda ADA için önemli bir destek seviyesi olarak kabul ediliyor. 1,75 ABD Dolarının altında, 1,6 ABD Doları ve 1,3 ABD Doları ticaret için destek olarak kullanılabilir. Ethereum grafiğinde Bitcoin grafiğine benzer bir trend görebilirsiniz. Analistlere göre, ETH için en güçlü destek şu anda 2.500 dolarda. 2.200 ABD Doları, ardından 2.000 ABD Doları, bu desteğin aşağı yönlü kırılmasında önemli kabul ediliyor. Devam eden yukarı hareket 3.000 dolarlık bir test getirebilir.

 

Ethereum güncel fiyat için buraya tıklayınız.

Leave a Reply