KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,090,842
Ethereum
112,301
BNB
13,235
XRP
20.86

GÜNÜN KRIPTO ANALİZLERİ VE GELİŞMELERİ

GÜNÜN KRIPTO ANALİZLERİ VE GELİŞMELERİ

Seedify, blok zinciri oyun odaklı bir inkübatör ve fırlatma rampası ekosistemidir. Yenilikçilere ve proje geliştiricilere finansmen temel erişim, topluluk ve ortaklık kurma ve oyun ve blok zincirinin geleceğini yönlendirmeye yardımcı olmak için tam bir destek sistemi aracılığı ile yetki verir.

1 Ağustos’ta fotoğrafı marka değişikliğinin başlamasından bu yen temel geçen iki buçuk ayda, platform ciddi bir büyüme ve başarı elde etti. Seedify, ekibini 25’ten fazla üyeye genişletti, hayati sektör ortaklıkları kurdu. Sayısız başarılı IGO’ya (ilk oyun teklifleri) ev sahipliği yaptı ve SFUND sahipleri için değer ve ardından büyük finansal getiriler yarattı. Seedify Launchpad’de başlatılan projelerden bazıları; Bloktopia, Monsters Clan, Continuum World, Defina.Finance ve hemde Seedify platformunda kuluçkalen temeln ilk oyun olan Cryptoblades Kingdoms.

Seedify ekibi ayrıca pazarlama çabalarını hızlandırdı, marka bilinirliğini artırırken hemde Seedify markasını Seedify’ı piyasaya sürmenin yeni blok zinciri oyun projeleri için güç ve vaat manasına geldi. Bu bizi, yeni oyun projeleri ve SFUND token sahipleri için daha büyük şeylere ve daha da fazla fırsata doğru bir adım olan Seedify V2’nin tanıtımına getiriyor.

Bitcoin ile alakalı görüşünüz nedir?

BTC/USDT

Bitcoin, 14 Ekim’de  58.000 $ seviyesinin üzerindeki kararsızlığı gösteriyor. Bu belirsizlik bugün yukarı yönlü çözüldü ve ralli yeniden başladı.

ETH/USDT

Ether ( ETH ), 13 Ekim’de 20 günlük EMA’dan (3.479 $) sıçradı . Bu, 4.657 $’lık bir hedef hedefi olan yükseliş kurulumunu tamamladı. 

BNB/USDT

Binance Coin ( BNB ) 13 Ekim’de boyun çizgisinin üzerinde kırıldı ve ters H&S modelini tamamlayarak kapandı. Bu yükseliş kurulumunun 554 dolarlık bir kalıp hedefi var.

ADA/USDT

Boğalar Cardano’yu ( ADA ) simetrik üçgen modeline geri döndürmeye çalışıyor ancak ayılar pes etmiyor. Destek hattını ve 20 günlük EMA’yı (2,21 $) şiddetle savunuyorlar.

 

XRP/USDT

XRP , son birkaç gündür 20 günlük EMA’nın (1.08 $) üzerinde tutuluyor ancak boğalar fiyatı 1.24 $’da genel dirence itemedi. Bu, daha yüksek seviyelerde talep sıkıntısı olduğunu gösterir.

 

 

SOL/USDT

Ayıların son birkaç gün içinde Solana’yı ( SOL ) 50 günlük SMA’nın (147 $) altına düşürmemesi, boğaların birikimini gösteriyor. Alıcılar şu anda fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerinde tutmaya çalışıyor.

 

DOGE/USDT

Boğalar, Dogecoin’i ( DOGE ) 20 günlük EMA’nın (0,23 $) üzerinde tutmak için mücadele ediyor , bu da satın almanın daha yüksek seviyelerde kuruduğunu gösteriyor. Küçük bir pozitif, boğaların fiyatın 0,22 doların altında kalmasına izin vermemesidir.

 

Related Posts

Leave a Reply