KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,067,508
Ethereum
110,800
BNB
13,220
XRP
20.73
Bitcoin bir ülkenin resmi para birimi olacak!

Fiyat Güncellemeleri, Son Gelişmeler Neler?

Fiyat Güncellemeleri, Son Gelişmeler Neler?

 DeFi para piyasası Compound’un sıkıntıları kötüleşiyor ve yaklaşık 150 milyon dolar değerindeki COMP, geçen hafta yayınlanan protokolde yapılan buggy güncellemesi nedeniyle risk altında.

30 Eylül’de Cointelegraph, hataları düzeltmeyi amaçlayan bir güncellemenin ve “bölünmüş COMP ödül dağıtımının” ters gitmesinin ardından 70 milyon ila 85 milyon dolar değerinde COMP tokeninin yanlışlıkla kullanıcılara ödül olarak sunulmasıyla sonuçlandığını bildirdi .

CoinGecko’ya göre, COMP fiyatının 30 Eylül’de 330$’dan 286$’a hızla %3 düşmesine neden olan hatanın ilk tanımlamasına rağmen, token hızla toparlandı ve 2 Ekim’de 340$’ın üzerinde işlem gördü.

COMP, 3 Ekim’de en son 322$’dan el değiştirdiği 3 Ekim’de 347.5$’lık yerel bir zirveyi etiketlediğinden beri değerinin %7’sini kaybetti.

Son gelişmeler

  • Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya otomobil savaşçısı olan Illuvium, 2020’den beri geliştirilmektedir. Oyunun 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.
  • 22 Eylül’de önde gelen kripto borsası Binance, yönetim için kullanılan ana token ve oyuncuların oyun içi başarıları için ödül olarak ILV’yi listelediğini duyurdu.
  • ILV şu anda Illuvinati Yönetim Konseyi’nin 3. Dönemi için oy kullanmak için kullanılıyor.
  • Staking başladığından beri, 533 milyon doların üzerinde ILV tokeni zaten stake edildi.
  • Gelecekteki olaylar
  • İllüvyon geliyor! Otomatik savaşçı oyununun lansmanı, lansmanından bu yana ağdaki en önemli olayı işaretleyecek. Illuvium’a göre, başlangıçta 2021’in 4. çeyreği için planlanan blockchain oyunu, 2022’nin 1. çeyreğine ertelendi.
  • Illuvium’a göre, oyunun açık betası önce PC ve Mac’te başlayacak.
  • Öte yandan, kapalı beta hala Ekim 2021 için planlanıyor. Ek olarak, Illuvium’un ilk tam otomatik savaş oyunu fragmanını kapalı betadan önce piyasaya sürmesi ve kullanıcılara ne bekleyecekleri hakkında bir fikir vermesi bekleniyor.
  • Illuvium o zamandan beri “ikinci büyük Illuvium unvanının” 2023’te yayınlanacağını duyurdu. Ancak, ortaya çıkabilecek geliştirme sorunlarına bağlı olarak tüm tarihler değişebilir.

 

 

Fiyat Güncellemeleri

Illuvium (ILV) tokeni önemli bir fiyat artışı yaşadı. Token Ocak ayında 72.7$ değerindeydi ancak şu anda yazı yazılırken 479$ seviyesinde işlem görüyor.

Son yedi gün içinde ILV, %9’dan fazla kazanç sağlayarak Illuvium’a 304,2 milyon dolarlık bir piyasa değeri kazandırdı. Illuvium şu anda 238. en değerli kripto projesi olarak sıralanıyor.

Related Posts

Leave a Reply