KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,085,462
Ethereum
112,013
BNB
13,221
XRP
20.88
Ethereum 3 Bin Doları Aştı!

Ethereum 3 Bin Doları Aştı!

Haftanın ilk işlem gününde kripto para piyasasında hareketlilik devam ediyor. JPMorgan Chase’in Bitcoin fonu kuracağı haberinin de desteğiyle, son dönemdeki düşüşten sonra toparlanan Bitcoin, 58.000 $ sınırına yükseldi. Ethereum blok zincirinde 2 yıllık bir tahvil çıkaracağını duyurduktan sonra Ethereum 3 Bin Doları Aştı! Daha fazla yükselir mi?

Ethereum 3 Bin Doları Aştı!

Ethereum 3 Bin Doları Aştı!

 

Ethereum, son 10 günde% 30’dan fazla yükselmiş ve 3.000 doları aşmış olsa da, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in piyasa hakimiyeti% 46’ya düştü. Pazartesi sabahı Ethereum, geçtiğimiz 10 gün içinde% 30’un üzerinde bir artışla 3.000 ABD Doları’nı kırarak 3,54 ABD Doları seviyesinde işlem gördü.

Yılın başından bu yana en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, yaklaşık% 70’e hâkim olmasına rağmen, şu anda% 46’ya ulaştı ve 2.3 trilyon dolar değerinde. Bu yılın başından beri Ethereum’un hakimiyeti kademeli olarak artarak hakimiyetini% 15’e çıkardı. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

2021’de 729 dolardan başlayarak, Ether’in piyasa değeri yılın başından bu yana% 312’lik bir artışla üç katına çıktı. Bitcoin’in işlem fiyatı 50 günlük ortalama olan yaklaşık 57.900 $ ‘ın biraz üzerinde olsa da Litecoin’in fiyatı 273 $’ dır. Bloomberg Galaxy Cryptocurrency Endeksi Pazartesi günü% 5’ten fazla yükseldi.

Ethereum güncel fiyatı.

Ethereum 3 Bin Doları Aştı!

Kriptolarda Yeni Düzenleme

Cuma gecesi yayınlanan cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Türk kripto para platformları kara para aklamayı ve terörün finansmanını önlemek için alınan tedbirlerin sorumluluğunu üstlenecek. Kripto para platformlarının yardımıyla faizsiz konut şirketleri, suç gelirlerinin aklanması ve terörün finansmanının önlenmesi açısından bankalar, sigorta şirketleri, varlık yönetimi şirketleri, Milli Piyango İdaresi, spor kulüpleri ve noterlerle aynı yükümlülükleri üstlendi. Kripto para platformları ve faizsiz konut şirketleri, bir işlem belirli bir miktarı her aştığında detaylı tanımlama yapacak. Makul yasal ve ekonomik amacı olmayan alışılmadık derecede büyük işlemlere ve işlemlere özel dikkat gösterecektir. Teknik riskleri önlemek için önlemler alacaktır.

Kripto Paralarda Yatırım Yapmak

Artık herkes kripto paraları biliyor ve en azından bir bilgi sahibi diyebiliriz. Ama yatırım yapmayı tam olarak bilenlerin sayısı çok az. Genelde kulaktan duyma bilgilerle analiz yapmadan destek almadan işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Buraya tıklayarak sizler için ücretsiz eğitim ve destek almanız gereken yere gidebilir ve kendi kendinizin yatırım uzmanı olabilirsiniz.

Daha fazla haber ve analizlerden faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply