KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,064,862
Ethereum
110,975
BNB
13,140
XRP
20.69
Elon Musk: BTC-ETH-DOGE sahibi olduğunu açıkladı!

Elon Musk: BTC-ETH-DOGE sahibi olduğunu açıkladı!

Ark Invest tarafından düzenlenen The B Word konferansına uzaktan bağlantı ile katılan Tesla ve SpaceX şirketlerinin kurucu Elon Musk Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum yatırımları yaptığını açıkladı. Deneyimli iş insanı ayrıca Tesla ve SpaceX şirketlerinin de kripto para yatırımları olduğunu belirtti.

Toplantıya katılan bir diğer önemli isim Twitter CEO’su Jack Dorsey gelecekte Bitcoin kullanımının dünya geneline yayıldığını görmeyi çok istediğini ifade etti. Toplantıyı düzenleyen Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood da konferans katılımcıları arasında yer aldı. Konferansın düzenlendiği sırada Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Coinbase’in konuğu oldu. Buterin Ethereum 2.0 güncellemesinin son aşamaya geçtiğini belirtti.

 

Elon Musk’tan Ethereum Çıkışı

Ark Invest tarafından düzenlenen The B Word konferansına katılan deneyimli iş adamı Elon Musk BTC ve DOGE ile birlikte ETH yatırımları yaptığını ifade etti. Musk kripto para birimlerinin finans sektörü için heyecan verici bir yenilik olduğunu belirterek bu alanda yatırımları olduğunu belirtti. Daha önce kişisel sosyal medya hesabı üzerinden Bitcoin ve Dogecoin yatırımları hakkında değerlendirmeler yapan Musk ilk defa Ethereum’a yatırım yaptığını söyledi. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

 

Yatırımcı değilim, kripto para sahibiyim. Bitcoin’i destekliyorum. Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin sahibiyim. SpaceX ve Tesla dışında sahip olduğum üç büyük şey var. En çok Bitcoin daha sonra Ethereum ve Dogecoin’im var. Bitcoin fiyatı düşünce para kaybediyorum.

 

Konferansta Elon Musk’ın şirketleri arasında yer alan Tesla’nın Bitcoin ödemelerini askıya almasıyla başlayan enerji tüketimi tartışmaları da konuşuldu. Tesla CEO’su kendi kullandıkları enerji kaynaklarını da değerlendirdi;

 

Modern nükleer santraller çok güvenli. Ben Nükleer’i destekleyen taraftayım, tabi ki eski ve büyük santralleri değil. Madencilik ileride bu tarz enerjilerin kullanılması ile gelişecektir. Solar, Hidroelektrik ve Nükleer enerji kaynakları kullanılabilir.

 

Ark Investment BTC Yatırımlarına Devam Ediyor

Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood finans dünyasının en çok saygı duyulan isimleri arasında yer alıyor. Küresel ekonomi konusunda uzman olan Wood Bitcoin’in geleneksel ekonominin krizlerine karşı güvenilir bir yatırım alanı oluşturduğunu savundu;

 

İnsanlar şu anda %30’a varan komisyonlar ödüyor. Üç haneli enflasyonun altında eziliyorlar. Bitcoin buna çözüm olacak. Geleneksel madencilik ve para çalışmalarındansa Bitcoin madenciliği kesinlikle daha çevrecidir. Sosyal anlamda Bitcoin inovasyon yaratıyor, hayat kurtarıyor, ödeme zorluklarını aşıyor.

 

 

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Elon Musk: BTC-ETH-DOGE sahibi olduğunu açıkladı! – Bitcoin Son Dakika – Bitcoin Yükselir mi?

Leave a Reply