KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,052,148
Ethereum
111,594
BNB
13,199
?

CYPRO.COM PİYASASINDA Kİ YENİ YERİNİ ALDI

CYPRO.COM PİYASASINDA Kİ YENİ YERİNİ ALDI

  • Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para platformu Crypto.com, kendisini dünyaya tanıtmak için küresel bir reklam kampanyası başlatıyor.
  • Reklam kampanyası son sponsorluk duyurularıyla desteklendi ve daha fazla kişinin Crypto.com hakkında bilgi sahibi olmasını hedefliyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para platformlarından biri olan Crypto.com, bugün küresel bir reklam kampanyası başlattı. Bu kampanya, platformu dünya çapında daha geniş bir kitleye resmi olarak tanıtmak için son sponsorluk duyurularıyla desteklendi.

Not etmek gerekirse, Crypto.com 2016 yılında kuruldu. Bugün dünyanın en popüler kripto kart programı olan Crypto.com Visa Card ile birlikte yenilikçi kripto uygulamasıyla 10 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor . Ekibin belirttiği gibi, Crypto.com internetin geleceğini – Web3’ü inşa etmeye kararlıdır. Crypto.com için, kripto para tarafından desteklenen bu Web3, daha adil ve hakkaniyetli olacak ve aynı zamanda inşaatçılara, yaratıcılara ve kullanıcılara ait olacak.

“Fortune Favors the Brave” adlı bu kampanya reklamının yönetmenliğini Oscar ödüllü Wally Pfister, yapımcılığını ise David Fincher üstleniyor. İlk kez binlerce yıl önce söylenen zamansız cümleyle tarihin akışını değiştirmek isteyenlere ilham verirken şirketin kendi ahlakını vurgulayan Matt Damon’ı içeriyor.

Crypto.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, şunları söyledi:

 

Bu kampanyanın zamanlaması, beş yıl önce kuruluşumuzdan bu yana ilerlemek için çok çalıştığımız kripto para biriminin ana akım benimsenmesinin ilk aşamalarıyla aynı zamana denk geliyor. Finansal bağımsızlık ve kendi kaderini tayin etme odaklı bir mesajla şirketimizi güvenli platformumuza davet eden küresel bir kitleye tanıtmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

 

Crypto.com’un yakın zamanda, Bay Damon tarafından ortaklaşa kurulan küresel bir kar amacı gütmeyen kuruluş. Crypto.com, misyonunu desteklemek için Water.org’a 1 milyon dolar bağışladı. Aynı zamanda dünya çapındaki 10 milyon kullanıcısını da onu desteklemeye teşvik etmek için girişimler başlatıyor.

Matt Damon, bu konudaki düşüncelerini dile getirerek şunları söyledi:

Water.org ile yaptığımız gibi, Crypto.com da benim dünya çapındaki insanları geleceklerini kontrol altına almak için, paylaşan bir kripto para platformudur. Erişilebilir ve insanları ilk sıraya koyan bir kripto platformu oluşturdular. Hem Crypto.com hem de Water.org birlikte, platformlara eşit erişimin yanı sıra kendi kaderini tayin etmeyi destekleyen yaşamı değiştiren kaynaklara inanıyor. Ayrıca, bu ortaklık sayesinde kripto kullanıcıları bu girişime katılma ve destekleme fırsatına sahip olacaklar.

 

Related Posts

Leave a Reply