KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
1,118,987
Ethereum
60,694
BNB
6,601.2
XRP
17.74

BİTCOİN’NIN DÜŞÜŞÜ! YATIRIMCILARI NELER BEKLİYOR?

BİTCOİN’NIN DÜŞÜŞÜ! YATIRIMCILARI NELER BEKLİYOR?

 

 

Bitcoin borsası rekorları yakın ve yakın tarihte, BTC fiyatlarını beklemekte .

 En son testlerde, borsalarda bulunan Bitcoin ( BTC ) yukarıya kadarki kadar en düşük seviyelere ulaşabilir.Ş Ki Ju, on-zinciri analitiği CryptoQuant CEO’su, döviz rezervleri Mayıstan son tüm zamanların en arkalarından.

Başka bir Bitcoin “satış likidite krizi” zamanı mı?

Rakamların mevcut olduğu son tarih olan Perşembe ticareti, büyük borsalarda 2.399 milyon BTC mevcuttu. Mayıs ayı tahminleri düşük seviyede. Ki, yorumlarda “Bitcoin’de başka bir bakış açısı likidite hedefi gelişme” dedi.

Böyle bir veyaarz sıkışıklığı”, Salı günkü fiyat düşüşünden fazla likitenin bu tür bir üretim krizle ile pekiştirilen, son hafta anlatı kurdu. Sadece perakende değil – türev platformları da bu hafta BTC’de büyük para çekme işlemleri görürken, genel BTC arzı daha az hareketli hale geliyor.

Diğer içi güvenilir firma Glassnode’dan eski kullanılmış olan, Cuma günü, son olarak bir sene ilk hareket eden tedarik tedariki üç senenin en kolay ulaşılabilirliği doğruladı. BTC’yi son Eylül 2019 ile Eylül 2020 içinde bulunulan zamanda bir gelişme olarak dokunulmuyor.

Bitcoin yardımcı seviyeleri 43.000 $ taban seviyesi öneriyor.

BTC/USD Cuma günü makalesinde yazarken uygulama yapmaya devam etti. NFT lansmanı Tezos’u (XTZ) 3 Ayın en yüksek seviyelerine gönderirken Bitcoin fiyatına devam etme trendini kaybetme riski yaşamak

Cointelegraph’a içinde bulunan Michaël van de Poppe, son olarak YouTube güncellemesinde , Bitcoin’in büyük sanayine yönelik her şey bir fikri ve yakın seviyelerin zorlaştırmak için uçtuğunu söyledi.

Bunlar 45.700 dolar bu da olmaz. 43.000 dolar ile 44.000 dolar arasında.

“Artan yönlendirmek, 46.700 doların hala oldukca bir şey alçakgönüllü diye ekledi” diye ekledi. “Bu çatlarsa, 47.500 50.000’den fazla bir kaya parçasının bizim için önemli olduğunu düşünüyor ve altcoin piyasalarına aynı şeyi izleyeceği için bu altcoin piyasalarına güç katacak.”

 

Related Posts

Leave a Reply