KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,048,644
Ethereum
109,975
BNB
13,107
XRP
20.69
Günün kripto para analizi: 18 Mayıs 2021

Bitcoin’de sert düşüş! Düşüşler devam edecek mi?

Kripto para birimlerinin atası Bitcoin, keskin düşüşüyle ​​yatırımcıları endişelendirmeye başladı. Bitcoin bir ayda 64.813 dolara yükseldi ve 42.138 dolara düştü. Yaklaşık bir aylık kayıp% 35’tir. Dünyayı kasıp kavuran kripto para patlamasında kayıplar yüksek olabilir. Bitcoin, keskin fiyat dalgalanmaları ile insanların dikkatini çekmeye başladı. Kısa sürede hızlı bir yükseliş yaşayan Bitcoin de oldukça hızlı. Bitcoin, 14 Nisan 2021’de 64.813 dolara yükseldi ve 17 Mayıs 2021’de 42.138 dolara düştü. Bu sabah Bitcoin 43.000 dolardan işlem görüyordu. Milyarder işadamı Elon Musk, 33 günde% 35 kaybeden Bitcoin hakkında ilk sinyal veren oldu.

Bitcoin'de sert düşüş! Düşüşler devam edecek mi?

Elinde ki Bitcoin’leri satmış olabilir!

Ünlü milyarder iş adamlarından olan Elon Musk 1,5 Milyar Dolar’a satın aldığı bitcoinleri sattığı ya da satacağına yönelik haberlerinde bitcoin hareketlerini yani satışlarının etkili olduğu iddia ediliyor. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Milyarder işadamı Elon Musk kripto para birimine olan ilgisini her fırsatta dile getirse de yarattığı beklentilerle yatırımcılara da zarar verebilir. Tesla, kripto para birimi Bitcoin’e 1,5 milyar ABD doları yatırım yaptı ve artık Bitcoin ile araba satmayacak. Elon Musk bunu açıklamak için bitcoin transferlerinde harcanan enerjiyi örnek alarak çevrenin korunmasına vurgu yaptı.

Bitcoin güncel fiyatı görmek için buraya tıklayınız.

 

Ethereum da Düşüşe Geçti 

 

Bitcoin'de sert düşüş! Düşüşler devam edecek mi?

 

Ethereum, en popüler ikinci kripto para birimlerinden biridir ve aynı zamanda hızlı bir düşüşe tanık olmuştur. Ethereum (önceki gün 4.170 dolara yükseldi) bugün 3.172 dolara düştü. Ethereum bir günde% 24 kaybetti.

Ethereum güncel fiyatı görmek için buraya tıklayınız.

 

Paralarınız Eriyebilir!

 

Kripto para piyasasına yeni girdiyseniz, lütfen önce küçük işlemlere başlayın. Günün sonunda yüzdelik değere baktıktan sonra işlem yöntemleri hakkında bilginiz olduğunu düşünüyorsanız işlem hacminizi artırmayı düşünebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, tüm paranız bir anda kaybolabilir. Kripto para piyasasının marj aralığı olmadığı için çok zor kayıplar veya kazançlar yaşayabilirsiniz. Bu konuda yetkili kurum ve personel bulunmadığından kripto para sağlayanlara güvenilmemelidir. Sosyal medyadaki yayınlar ve reklamlar, kripto para birimi işlemleri yoluyla küçük paralar için çok para kazandığınızı ve zahmete değmemesi gerektiğini gösteriyor.

 

Bitcoin’de sert düşüş! Düşüşler devam edecek mi? – Bitcoin – Ethereum

Güncel kripto para haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Leave a Reply