KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
715,241
Ethereum
43,535
BNB
5,767.8
XRP
13.72
Bitcoin yorumları:15 Bin dolara düşer mi?

Bitcoin yorumları:15 Bin dolara düşer mi?

Önde gelen kripto para birimi Bitcoin, yeni günde dalgalı bir grafik gösteriyor. Dün 30.000 dolar seviyesine kadar düşen BTC, yeni bir güne yükselişle başladı ancak bu ivmeyi uzun süre koruyamadı. Düşüş Mayıs ayında başladıktan sonra, insanlar önde gelen kripto para birimleri hakkında olumsuz görüşler paylaşmaya devam etti. Milyar dolarlık bir yatırım şirketi olan Guggenheim Partners’ın yatırım yöneticisi Scott Minerd, bir röportajda minimum Bitcoin seviyesini açıkladı. Bitcoin yorumları:15 Bin dolara düşer mi?

 

Bitcoin yorumları:15 Bin dolara düşer mi?

 

Bitcoin Haziran ayında çok kötü bir ay geçirdi. Mayıs ayında 64.000 dolar seviyesine yükseldikten sonra Tesla ve Çin haberleriyle düşen lider kripto para, bu eğilimini Haziran ayına kadar sürdürdü. Son birkaç gün içinde, önde gelen kripto para birimi, yeni yılın başlangıcına yakın olan 28.800 dolara düştü.

 

Bitcoin yorumları:15 Bin dolara düşer mi?

 

Milyar dolarlık yatırım şirketi Guggenheim Partners’ın baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, CNBC ile yaptığı röportajda önde gelen kripto para birimleri hakkındaki görüşlerini açıkladı. Minerd, Bitcoin fiyatının önümüzdeki dönemde 15.000 dolara kadar düşebileceğini ve birkaç yıl içinde bu seviyede kalabileceğini belirtti. Ünlü yönetici, yatırımcıların Bitcoin’e yatırım yapma konusunda endişelenmemesi gerektiğini vurguladı. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

 

Bitcoin yorumları:15 Bin dolara düşer mi?

 

Ocak ayında CNBC ile yaptığı röportajda Minerd, Bitcoin’in 41.000 ABD doları zamanında en yüksek seviyeyi destekleyecek yeterli kurumsal talebinin olmadığını ve 20.000 ABD dolarına dönebileceğini de belirtti. Şubat ayı başlarında CNN ile yaptığı bir röportajda, Bitcoin tarihindeki en yüksek fiyat hedefini 600.000 dolar olarak tahmin etmişti. Yakın tarihli bir röportajda bu tahmine işaret eden Minerd, Bitcoin altına eşdeğer bir değer koruma aracı haline gelirse, değerinin 400.000 ABD Doları ile 600.000 ABD Doları arasında olabileceği görüşünü yineledi.

 

Bitcoin Düşüşü Olumlu Olabilir

 

Kuzey Amerika’nın en büyük kripto para borsalarından biri olan FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, düşüşü memnuniyetle karşılayan isimlerden biri. Fried’e göre, son piyasa düşüşüyle ​​birlikte sıkıntılı yatırımcıların sayısı çok daha az:

 

“Açık pozisyonlar çok düştü. Sitemden çıkarılabilecek birçok insan tasfiye edildi. Piyasada artık çok daha az köpük var. Henüz bir yükseliş hissiyatı henüz olmasa da bu insanların artık net riskli uzun pozisyonlar taşımadığının bir işareti. Kurumsal para hala piyasaya girmeyi planlıyor. Bu süreç aylar hatta yıllar alabilir. Bilirsiniz bunlar on yıllık kararlar alan, yavaş hareket eden, dikkatli kurumlardır.”

 

 

Related Posts

Leave a Reply