KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,079,585
Ethereum
111,271
BNB
13,189
XRP
20.71
Bitcoin neden yükseliyor? Yükselmeye devam eder mi?

Bitcoin neden yükseliyor? Yükselmeye devam eder mi?

Kripto para piyasalarında Bitcoin’in fiyat hareketlilikleri büyük bir ilgi çekmeye başladı. Bitcoin’in yükselişi devam eder mi?

Küresel finans piyasalarının en genç aktörü olan kripto paralar tüm dünyada ilgi çekmeyi sürdürüyor. Bu piyasanın lideri olan Bitcoin ise büyük bir alaka ile takip ediliyor. Bitcoin yatırımcıları dipten dönüşün sevincini yaşarken bundan sonraki sürece dair ciddi bir merak içerisinde kaldılar.

 

Bitcoin neden yükseliyor? Yükselmeye devam eder mi?

 

BİTCOİN DİPTEN DÖNDÜ!

2021 yılı Bitcoin yatırımcıları için oldukça sıkıntılı geçti. Yılın ilk 3 ayında ciddi kazançlar elde eden yatırımcılar 60 Bin Dolar seviyesini aşan Bitcoin nedeniyle büyük bir heyecana kapıldılar. Hatta o dönem analistler Bitcoin için 250 Bin Dolart tahminlerini dahi yapmaya başladılar.En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı ve Bitcoin 60 bin Dolar seviyesinde tutunamayarak hızlı bir şekilde 35 Bin Dolar çevresine yerleşti. Bu düşüş ile büyük kayıp yaşayan yatırımcılar sürekli Bitcoin’in yükselişini beklediler.

Bir süre önce Bitcoin fiyatlarında yükseliş yerine düşüşler etkili olmaya başladı. 30 Bin Dolar seviyesine kadar çekilen Bitcoin için yatırımcıların umutlarını kaybettiği süreçte yeni bir yükseliş hareketi başladı. Bununla beraber Bitcoin önce 40 Bin Dolar seviyesini ardından da 45 Bin Dolar seviyesini aştı.

 

 

Bitcoin neden yükseliyor? Yükselmeye devam eder mi?

 

BİTCOİN DAHA FAZLA YÜKSELİR Mİ?

Bitcoin son 24 saat içerisinde 46 Bin Dolar seviyesini aşmayı başardı. Ancak bu noktada tutunamayarak geri çekildi ve yeniden 45 bin Dolar oldu. Bu seviyed emeydana gelen düşüşün nedeni analistlerce kar satışları şeklinde açıklandı.

Kar satışları ile gerileyen Bitcoin’in bu satışların devam etmesi durumunda 40 Bin Dolar noktasına kadar gerileyebileceği iddia edildi. Bu gerilemenin kalıcı olmayacağını söyleyen analistler kısa bir süre içerisinde Bitcoin’in yeniden yükseliş trendine girerek 50 Bin Dolar seviyesini aşacağı yönünde tahminde bulundular.

Analistlerin kehanetlerinin çıkması durumunda Bitcoin aylar sonra yeniden 60 Bin Dolar hesapları yapmaya başlayacak. Bu hesaplar yapılırken Bitcoin’in asıl avantajı ise yükseliş için sıçrama tahtası oluşturmuş olması olacak. Daha önceki süreçte Bitcoin bir anda o seviyelere çıkmış ve güçlü bir görüntü ortaya koyamamıştı.

 

BİTCOİN NE KADAR OLDU?

Kripto para piyasasının lideri Bitcoin son 24 saat içerisinde yüzde 3,2 oranında değer kazancı yaşadı. 1 Bitcoin şu anda 45.864 Dolar seviyesinden işlem görüyor. Günlük olarak paylaşılan haber ve analizlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Bitcoin neden yükseliyor? Yükselmeye devam eder mi? – Bitcoin fiyatı – Bitcoin günlük analizi

Leave a Reply