KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,061,016
Ethereum
110,022
BNB
13,184
XRP
20.69
Bitcoin hafif yükselişe geçti!

Bitcoin hafif yükselişe geçti!

Bitcoin, son zamanlarda kötü günler geçiriyordu ve yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Peki Bitcoin tekrardan eski seviyesine çıkacak mı? Bugün Bitcoin hafif yükselişe geçti! Kripto para piyasalarında, ABD ve Çin’den gelen haberlerle gelen satışlar yerini alımlara bıraktı. İlk 10’daki kripto para birimi değerini korudu. Kripto para analizleri için de buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bitcoin hafif yükselişe geçti!

Bitcoin hafif yükselişe geçti!

 

Bitcoin% 1.95 artarak 39.326 dolara yükseldi ve birimin haftalık kaybı% 1.39 olarak hesaplandı. Bitcoin’in toplam piyasa büyüklüğü de yaklaşık 29 milyar ABD doları artarak 736 milyar ABD dolarına yükseldi. Ethereum, kripto para piyasasının en büyük ikinci birimi.

2394 ABD doları ile 2849 ABD doları arasında dalgalandığında, son 24 saatte% 8,06 artarak 2814 ABD dolarına ulaştı. Bölümün haftalık kaybı% 2,31 oldu ve pazar büyüklüğü yaklaşık 31 milyar ABD doları artışla 326 milyar ABD doları oldu.

Geçen hafta sonu Tether, 1 dolar civarında dalgalandığında son 24 saatte% 0,02 artarak kripto para piyasasında tekrar üçüncü sıraya yükseldi. Bölümün haftalık geliri% 0,16’dır ve pazar büyüklüğü 60 milyar dolardır.

Kripto para piyasasında ilk 100 birimden sadece ikisinin değeri son 24 saatte düşmesine rağmen ilk 10 birimde düşmedi. Bu gelişmelerle birlikte tüm piyasalardaki toplam kripto para miktarı 1 trilyon dolara ulaşarak 715 milyar dolara ulaştı.

 

Bitcoin güncel fiyatını görmek için buraya tıklayınız.

 

Bitcoin hafif yükselişe geçti!

Stablecoinler rekor seviyede

Albcoin Araştırma Müdürü Helin Çelik ;

Borsalarda tutulan stablecoinler rekor seviyeye ulaştı. Stablecoin birikmesi yatırımcıların alım yapmaya hazır bir vaziyette beklediğini gösteriyor. Bu kapsamda, rekor miktarda USDC basıldı. Düşüş sırasında yüzde 4.30’u gören Tether dominance seviyesi, piyasadaki kıpırdanma ile yüzde 3.90’a çekildi. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

 

ABD’de ne konuşuluyor?

ABD Temsilciler Meclisi Jim Himes Yahoo Finance konulu konuşmasında, çoğu temsilcinin kripto para birimleri hakkında detaylı bilgisi olmadığı için gündemde kripto para birimi düzenlemesi bulunmadığını vurguladı.

ABD Hazine Bakanı Janet Yellen ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) CEO’su Gary Gensler’ın aksi yönde açıklamaları, analistlere ve kripto para birimi yatırımcılarına baskı yapıyor.

Geleneksel bankacılık devi, ürün listesine kripto para birimini ekledikten sonra, HSBC kısa süre önce uzak konumunu tekrarlayan bir açıklama yayınladı. HSBC CEO’su Noel Quinn (Noel Quinn), Bitcoin’in bir varlık sınıfı olarak adlandırılamayacak kadar değişken olduğunu belirtti.

Related Posts

Leave a Reply