KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
1,119,363
Ethereum
60,617
BNB
6,607.6
XRP
17.76
Bitcoin neden sert düşüş yaşadı?

Bitcoin düşüşü bitti mi? İşte 4 önemli işaret!

Bitcoin fiyatının düşüşü, bu dört gelişmeye göre bitmiş olabilir.

Bitcoin düşüşü bitti mi? İşte 4 önemli işaret!

 

Önde gelen kripto para birimi Bitcoin (BTC) 64.000 $ ‘dan 30.000 $’ a düştü. Bu düşüş, fiyatların kısa sürede% 50’den fazla düşebileceğini bir kez daha gösteriyor ve yatırımcıları kripto para piyasasındaki kargaşa konusunda uyarıyor. Yatırımcılar bu uyarının yeterli olduğunu düşünüyor ve herkes düşüşün ne zaman biteceğini bilmek istiyor.

 

Kripto para haberleri için buraya tıklayınız.

 

Bitcoin dibi buldu mu?

Şu anda, Bitcoin’in düşüşünün sona erebileceğini gösteren dört önemli gösterge var. Bunlardan en önemlisi, kripto para sektörünün ana göstergelerinden biri olan Korku ve Açgözlülük Endeksi’dir. Endeks, Nisan 2020’den beri görülmeyen bir seviyeye yani 15’in altına geriledi. Bitcoin, 4.000 $ ‘a düştüğü günlerde 15 seviyesinin altına düştü, bu da düşüş trendinin sona erebileceğini gösteriyor.

İkinci önemli sinyale S2F modeli denir. S2F modeli, Bitcoin’in fiyatının yıl sonundan önce 30.000 $ ‘a yükseleceğini öngörüyor ve model, Bitcoin fiyatının bu yılın sonundan önce 288.000 $’ a yükseleceğini öngörüyor.

Bu, yakında bir artış görebileceğimizi gösteriyor. Üçüncü önemli gösterge, borsadaki stabilcoin sayısının tarihsel rekorları kırmasıdır. Kripto para borsalarında daha fazla stabilcoin tutulur ve bu da yatırımcıların alım yapmaya hazır olduğunu gösterir. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Son olarak ve belki de en önemli sinyallerden biri, Bitcoin’in piyasa hakimiyetindeki artıştır. BTC’nin hakimiyeti düşüşten önce% 40’ın altından% 47’ye düşerken, altcoinler kanıyor. ETH ve BNB gibi önde gelen altcoinler de çok etkilendi, ancak BTC için bu durum kısa sürebilir ve altcoinler fiyatların yükselmesine neden olabilir. Bitcoin güncel fiyat için buraya tıklayınız.

 

 

 

Leave a Reply