KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,083,345
Ethereum
111,913
BNB
13,239
XRP
20.80

Bitcoin 600 Bin dolar mı olacak?

Kripto para piyasası geçtiğimiz haflardan itibaren düşüşleriyle yatırımcıları korkutmakta. Ancak yatırım devlerinden olan Guggenheim baş yatırım sorumlusundan şaşırtan bir tahmin geldi. Bitcoin 600 Bin dolar mı olacak? 

 

Bitcoin 600 Bin dolar mı olacak?

 

Bitcoin 600 Bin dolar mı olacak?

 

Kısa vadede yüksek kar elde etmek için birçok kişinin yatırım yaptığı kripto para birimleri son zamanlarda para kaybediyor. Özellikle Çin’in kripto para madenciliği yasağı, piyasadaki düşüşün nedenlerinden biri. Ayrıca İran dün madenciliği yasakladı, Kripto para piyasasının gündemiyle ilgili olumsuz haberler olmasına rağmen, Guggenheim Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd bir açıklama yaptı. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Madenciler, Bitcoin üzerinde satış baskısı olduğunu ve satışların devam edeceğini belirtti. Ancak Minerd, uzun vadede Bitcoin’in değerinin 600.000 dolara ulaşacağını açıkladı.

Diğer yandan Guggenheim yetkilisi Ethereum’a dikkat çekti. Minerd, Ethereum değerinin, Bitcoin’i geçebileceğini ifade etti.

 

Bitcoin teknik analiz için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bitcoin’de değer kaybı sürüyor

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin’de düşüş devam ediyor. Geçtiğimiz gün 40 bin dolar bandını tekrar aşan kripto para, yeniden ibreyi aşağı çevirdi. Bir önceki güne göre yüzde 4 değer kaybeden Bitcoin, 37.605 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bitcoin’in son 7 gündeki kaybı ise yüzde 5.77 oldu.

 

 

Leave a Reply