KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,067,426
Ethereum
110,827
BNB
13,237
XRP
20.71
Amazon Bitcoin ile ödeme alacağı iddialarını yanıtladı

Amazon Bitcoin ile ödeme alacağı iddialarını yanıtladı

Son günlerde gerileme sürecinde olan ve birkaç gün evvel 30 bin doların altına düşen Bitcoin, uzun bir ortanın akabinde dün tekrar 40 bin doları gördü, Amazon Bitcoin ile ödeme alacağı iddialarını yanıtladı 

Son günlerde gerileme sürecinde olan ve birkaç gün evvel 30 bin doların altına düşen Bitcoin, uzun bir ortanın akabinde dün tekrar 40 bin doları görmüştü.

İngiltere merkezli City A.M isimli bir iktisat gazetesi, e-ticaret devi Amazon’un çok yakında başta Bitcoin olmak üzere çeşitli kripto para birimleriyle ödeme kabul etmeye başlayağını tez etmişti.

Kripto parala piyasalarının yeşile dönmesinde Amazon ile ilgili çıkan savların hissesi epey büyüktü. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

 

Amazon Bitcoin ile ödeme alacağı iddialarını yanıtladı

 

AMAZON TEZLERİ REDDETTİ

E-posta aracılığıyla yapılan açıklamada Amazon, Bitcoin ile ödeme kabul edeceği yönündeki tezleri reddederken, şirketin kripto paraları araştırmaya devam edeceği vurguladı.

 

BITCOIN GERİLEDİ

Amazon’un açıklamalarının akabinde Bitcoin, dün geç saatlerde 40 bin dolardan 37 bin dolara kadar düştü.

 

İŞ İLANI YAYINLADI

Amazon, her ne kadar Bitcoin ile ödeme alma tezlerini yalanlasa da geçtiğimiz hafta dijital para ve blok zincir eser yöneticisi aradığı ve iş ilanı yayınladığı ortaya çıkmıştı. Bu nedenle ABD’li markanın kripto paralara olan ilgisi devam ediyor.

 

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

Amazon Bitcoin ile ödeme alacağı iddialarını yanıtladı- Amazon bitcoin mi aldı- Amazon ve bitcoin

Leave a Reply