KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
714,803
Ethereum
43,540
BNB
5,784.7
XRP
13.72
Bitcoin ve Ethereum Sert Düşüşe Geçerek Düzeltme Yaptı!

30 Nisan Bitcoin ve Ethereum İçin Önemli Tarih!

Bitcoin’in haftalık performansı, 30 Nisan’daki haklar ticareti sona erene kadar çok önemli. 30 Nisan Bitcoin ve Ethereum İçin Önemli Tarih! BTC, Cuma günü 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesine girdiğinde, yazı yazılırken% 10’dan fazla arttı. Vade bitiminden sonra başka bir fiyat dalgalanması yaşayan varlıkla ilgili mevcut spekülasyonlar olsa da, opsiyon piyasasının uzun vadeli yükselişte Bitcoin üzerinde farklı bir etkisi var: yarının sonu nedeniyle daha fazla pozisyon getirebilir.

 

30 Nisan Bitcoin ve Ethereum İçin Önemli Tarih!

 

Aylık opsiyon sözleşmelerinin büyük bir sermaye değeri olmasına rağmen, Nisan ayındaki genel fiyat dengesi eğilimi nedeniyle, piyasanın yarın olaylarından sonra etkilenmemesi muhtemeldir. Toplam sözleşme fiyatı 3,9 milyar ABD dolarıdır (fiyat 54,500 ABD dolarıdır) ve sözleşmenin süresi dolmaktadır. Bu, fiyatın bu aralıkta kalması durumunda, hem opsiyon alım satımının hem de satışın sona erdiğinde neredeyse istikrarlı olmasına izin vereceği anlamına gelir. Bu nedenle, düşük oynaklığa odaklanan fiyat hareketi şansı temelde yüksektir. Bununla birlikte, aylık opsiyonlar genellikle üç aylık opsiyonlar gibi kurumsal yatırımcıları çekmez. Bunun nedenlerinden biri, “üç aylık seçeneklerin” yatırımcıların karlarını en üst düzeye çıkarmak için üç ay içinde değişen eğilimlere uyum sağlamasına izin vermesidir.

Şu anda, Bitcoin büyük bir yükseliş eğiliminin ortasında ve üç aylık süresinin dolmasının bir ralli tetiklemek için zorunlu olduğu kanıtlandı.

Bitcoin güncel fiyatı görmek için buraya tıklayınız.

Bitcoin 100.000 Dolar Olur Mu?

Son 6 ay veya daha uzun süren üç aylık dönemin tamamlanmasına bakıldığında, bir toparlanma gözlemlenebilir. Kolektif yükseliş piyasası, genel opsiyon endüstrisinden yararlanmaktadır. Son iki döngüde% 100’ün üzerinde gözlemlendi ve kurumsal tüccarlar piyasadan nefes almaya başladı. Şu anda, 30 Haziran’daki alım opsiyonu satın alma fiyatı 80.000 $ olarak belirlendi, bu da tüccarların fiilen fiyatın gelecek çeyrek sona ermeden önce bu piyasayı aşmasını beklediği anlamına geliyor. İdeal olarak,% 100 veya daha fazla bir artış Bitcoin’in 30 Haziran’a kadar 100.000 $ ‘a ulaşmasına neden olur ve olasılık hala yüksek. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

30 Nisan Bitcoin ve Ethereum İçin Önemli Tarih!

Peki Ethereum?

Opsiyon endüstrisi de Ethereum üzerinde aynı yükseliş etkisini gösteriyor. CME, ETH vadeli işlemlerini başlattığından beri, Ethereum’un kurumsal ticareti de açıktı ve yaklaşan ETH sona erme tarihi 930 milyon dolar olarak belirlendi. Şu anda, uzun pozisyonun ETH opsiyonlarına göre 115 milyon dolarlık bir avantajı var; 2,240 doların üzerindeki kapanış fiyatı, çağrı opsiyonu alımlarının çok olumlu bir sonucudur. Ethereum için, son tarihsel kayıtlar, opsiyon fiyatlandırmasının bir yükseliş rallisi sırasında bu harekete biraz ivme kazandırdığını kanıtlıyor. Bitcoin için uzun vadeli fiyatlandırma uygulanabilir ve zorlu 100.000 dolarlık hedefi, opsiyonların işlem gördüğü sektöre bağlı olabilir. Eth güncel fiyat için buraya tıklayınız.

Leave a Reply