KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
1,119,948
Ethereum
60,752
BNB
6,605.8
XRP
17.74

1,1 milyon kişi Coinbase NFT Listesinde.

1,1 milyon kişi Coinbase NFT Listesinde.

Neredeyse 1,1 Milyon  kişi Coinbase NFT bekleme listesine aldı.

Coinbase Ürün Başkan Yardımcısı Sanchan Saxena dün, kayıttan bekleme listesine kadar “çılgın” talep miktarının siteyi geçici olarak bozduğunu söyledi.
Bekleme listesi 12 Ekim’de yayınlandığından beri Coinbase’in NFT platformu için 1 000 000’dan fazla kayıt oldu.

Coinbase , bu sene içinde piyasaya sürülmesi planlanan yeni NFT platformunu açıklayan bir blog yazısı bekleme listesini açtı . “Coinbase NFT” olarak isimlendirilen platform, başlangıçta Ethereum tabanlı ERC-721 ve ERC-1155 belirteç standartlarını destekleyecek ve gelecekte diğer blok zincirlerine desteği genişletmeyi planlıyor.

Yazma sırasında, NFT platformuna erken erişim için bekleyen yaklaşık 1,1 000 000 insan var. Coinbase Ürün Başkan Yardımcısı Sanchan Saxena, bekleme listesi için “çılgın” trafik miktarının siteyi geçici olarak bozduğunu tweetledi.

Coinbase’in kullanıcı tabanı – 2021’in ikinci çeyreği itibariyle yaklaşık 68 000 000 doğrulanmış kullanıcı ve 8,8 000 000 aylık aktif kullanıcı – bir şey var ise, NFT platformu yakında OpenSea gibi devlere ciddi bir rekabet sağlayabilir. Göre veri DappRadar gelen OpenSea son bir ay içinde 2.490.000 işlemlerin kombine toplam gerçekleştirdik 260.000 aktif kullanıcı yuvarlanan 30 günlük ortalaması var.
İnce baskıya göre, Coinbase NFT platformu, gelecekte global pazarlara sunulmadan önce başlangıçta 18 yaşın üstündeki Amerika’li müşterilere sunulacak.

 U2’nin yöneticisi Bored Ape Yacht Club’ı film, TV ve müziğe genişletmek için anlaşma imzaladı.

Neredeyse 1,1 milyon kişi Coinbase NFT bekleme listesine kaydoldu

Coinbase’in NFT piyasasına atılması, rakip kripto borsaları FTX ve Binance’in her ikisinin de kendi NFT pazarlarını başlatmasının ardından geldi. Binance NFT , düşük işlem maliyetleri sağlamayı amaçlayan platformla Haziran ayında kapılarını açarken, FTX ve FTX.US geride bıraktığımız ay sınırlı işlevselliğe sahip NFT platformlarını piyasaya sürdü .

Cointelegraph bu haftanın başlarında FTX.US’nin NFT pazarının Solana Blockchain’e desteğini artırdığını bildirdi .

Pahalı ve nadir NFT’lere sahip olmak artık kripto bilgisini göstermenin ve kendinizi topluluğun gururlu bir üyesi olarak tanımlamanın bir yolu olarak görülebilir.  Kullanıcıların koleksiyonlarını profil fotoğrafları olarak görüntülemelerine izin vermek için NFT’leri deneme izin veriyor. İlk kripto para birimini benimseyenler, o vakitler likit olmayan ve şu an için trilyonlar değerinde olan riskli bir piyasada işlem yapmaya hazırlanıyorlar.

Related Posts

Leave a Reply