KRİPTO PARA DÜNYASI
Bitcoin
2,089,633
Ethereum
111,591
BNB
13,225
?


GÜNÜN EN İYİ KRİPTO PARALARI VE FİYATLARI

Günün en iyi kripto paraları, uzun süreli bir yükselişin ardından kar elde ederken bu gün kırmızı renkte işlem görüyor. En iyi 10 kripto paraları bu sabah 06:30 sularında düşüş yaşadı Solana, Dogecoin ve XRP  her biri %7 ila %9 arasında bir düşüş gördü. 

Kripto piyasasının değeri düne göre %4 düşüş yaşadı ancak, 2 trilyon dolar seviyesini hala koruyor bununla beraber toplam hacmi %1 artışla 116.49 milyar dolara ulaştı. Son 24 saate bir düşüş görülse de genel olarak bu hafta Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere çoğu kripto para biriminin yeşil renkte işlem görüyor olmasıyla beraber yükseliş bekleniyor. 

3. EN BÜYÜK PARA BİRİMİ CARDANO 

Cardano’nun üçüncü en büyük kripto para olarak yerini koruduğunu görmek şaşırtıcı. Cardano’nun şuan 2.73$ işlem görüyor olması ve %3.24 bir düşüş yaşadığını görüyoruz. CoinSwitch Kuber’in CEO Sharan Nair, “Piyasa değerine uygun bir para birimi” dedi. Orta Amerika ülkelerinin El Salvador’un Bitcoin’i benimsemesi ve milyonlarca yatırımcının önemli bir gelir kaynağı haline gelmesini görmek için sabırsızlandıklarını söyledi. 

Kripto para piyasası son 24 saatte küçük bir kar kaydına tanık oldu. BTC üzerindeki etkisi marjinal olmasına rağmen Altcoinler daha büyük bir düzeltme oldu, Mudrex, CEO ve kurucu ortağı  Edul Patel böyle söyledi ve “Bu tür düzeltmeler yaygın ve psikolojik direnç seviyelerinde gerçekleşecek. Piyasa desteği mevcut seviyelerde tutabilirse, Bitcoin’in çok yakında 50.000$ doğru bir hamle daha yaptığını görebiliriz” diye ekledi Edul Patel. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Cardano - blockchain 3.0: everything you need to know | PaySpace Magazine

 

HİNDİSTAN DA PİYASAYA OLAN İLGİ TEKRAR ARTTI

Bitcoin,  Pazar günü üç ayın en yüksek seviyesi olan 50.000$ ulaştığından, Hintliler kripto para birimlerine yatırım yapmak için tekrardan akın etmeye başladı. Hintli ve yabancı kripto borsaları, ticaret hacimlerinde ve değerlerinde büyük bir sıçrama gördüğünden piyasaya olan talebin tekrar arttığını görebiliriz. Bitcoin şuan için 47,995.44 işlem görüyor ve %2.69 bir düşüş yaşadığını görüyoruz.

Kripto para piyasası yatırımcıları, Maliye Bakanlı Gujarat’ın Uluslararası Finansal Hizmetler Merkezleri Otoritesini (IFSCA) tüm kripto işlemleri için olası bir doparlanma yaşanacak gibi düşünmesini öneriyorlar.

 

Bitcoin fiyatında izlenmesi gereken 5 şey! – Bitcoin fiyatı – Bitcoin fiyatını etkileyen

Daha fazla haber ve analiz için buraya tıklayınız.

 

Related Posts

Leave a Reply